لوله نگین پلیمر سامین - لوله برق خم سرد نگین پلیمر البرز

گروه تولیدی ویژن پایپ ارائه دهنده انحصاری لوله برق خم سرد و لوله برق خم گرم برند نگین پلیمر سامین در استان تهران میباشد.

لوله های خم سرد و خم گرم نگین پلیمر سامین دارای استقامت بالا و انعطاف بی نظیر می‌باشد، این لوله ها از مواد اولیه و افزودنی‌های درجه یک استاندارد تولید و به بازار مصرف عرضه میگردد.

وقتی شما قصد خرید لوله خم سرد را دارید، باید در نظر داشته باشید که لوله برق خم سرد دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر لوله های برق است، پس باید در قبال پرداخت هزینه بیشتر، کیفیت مطلوب تری هم دریافت شود، پس در نتیجه در تجربه مصرف مشتری‌های عزیز از لوله های خم سرد این مجموعه و بازخورد نتیجه مطلوب، از طرف مصرف کننده ها، به این نتیجه رسیدیم که با توکل به خداوند متعال، تلاش پرسنل، تهیه و استفاده مواد اولیه درجه یک و تجربه سالهای زیاد فعالیت در این عرصه تا این لحظه هیچ انتقادی نسبت به کیفیت این نوع لوله به ما منتقل نشده و این از افتخارات این مجموعه می‌باشد، بنحوی که بسیاری از پروژه های ساختمانی که تجربه مصرف لوله برق خم سرد برندهای مختلف را داشتند، پس از استفاده از محصول ارائه شده، با کیفیت بالای این لوله برق ها مواجه شدند و رضایت زیادی پس از اجرا داشته اند و این از افتخارات این مجموعه می‌باشد که با پروژه های بزرگ ساختمانی و فروشگاه‌های شناخته شده در تمامی نقاط ایران عزیز همکاری داشته ایم و این چیزی نیست جز کیفیت.

لوله نگین پلیمر سامین - لوله برق خم سرد نگین پلیمر البرز

لوله نگین پلیمر سامین – لوله برق خم سرد نگین پلیمر البرز

با استفاده از لوله برق خم سرد، هم ضایعات کمتری در هنگام کار و انبارداری و حمل و نقل به شما وارد میشود و هم اینکه سرعت کار شما بالاتر میرود.
قیمت لوله خم سرد (ویژن پایپ) قابل رقابت با محصولات موجود در بازار است و به صورت شاخه ۶ متری و در بسته بندی ۲۰ شاخه ای ارائه میگردد.
لوله برق خم سرد استاندارد دارای کد پیگیری از سامانه اداره استاندارد است و دارای ضخامت ۱/۵ واقعی و وزن ۸۰۰ گرمی می‌باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *