لوله سه ستاره سمنان

لوله سه ستاره سمنان – لوله برق سه ستاره نسوز سمنان – لوله برق سمنان

لوله سه ستاره سمنان

لوله سه ستاره سمنان از لوله برق پی وی سی (pvc) از پر فروش ترین لوله های برق نسوز موجود در بازار میباشد.

سایز

این نوع از لوله در سایزهای ۱۳ ۱۶ ۲۱ ۲۹ و… تولید میگردد که هر سایز دارای ضخامت و وزن استاندارد میباشد که در اصطلاح معمولی، نیمه قوی و قوی نامیده میشود.

این لوله دارای کیفیت بسیار بالایی است و همین خصوصیت باعث شده تا از برندهای مورد علاقه مجریان محترم و برقکاران عزیز باشد.

مقاومت بالا

این لوله برق پی وی سی نسوز مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه های فیزیکی احتمالی در پروژه های ساختمانی را دارا است.

بعد از عملیات لوله گذاری توسط برقکارهای گرامی، این احتمال وجود دارد کارکنانی که در پروژه ها در قسمتهای دیگر مشغول به کار هستند و ناگزیر هستند از روی لوله های برق تردد داشته باشند، ناخداگاه روی لوله ها پا گذاشته و باعث آسیب شوند، در این هنگام اگر از لوله با کیفیت استفاده شده باشد جای هیچ نگرانی نیست چرا که این لوله در این شرایط آسیبی نمیبیند.

این لوله همانند دیگر لوله های برق پی وی سی نسور در شاخه های ۶ متری و در سایزهایی که قبلا گفتیم تولید میگردد.

ضخامت و وزن لوله سه ستاره سمنان

ضخامت و وزن لوله سه ستاره نسوز سمنان ارتباط مستقیم با مقاومت لوله دارد.

نسوز و نشکن

این نوع از لوله برق، نسوز و نشکن است و نمونه خم گرم سه ستاره نسوز سمنان حتی بدون حرارت تا ۹۰ درجه توسط فنر خم کاری خم میگردد (البته جهت خم نمودن لوله خم گرم باید از فنر خم کاری و حرارت استفاده نمایید) مطلب ذکر شده (بدون حرارت) به این دلیل ذکر شد که به کیفیت بالای لوله پی ببرید.

این لوله را با ضمانت کیفیت از ما خریداری نمایید، زیرا مقاومت بالای این لوله در پیچ و تابها و ضربات احتمالی (در تجربه کاری) ثابت شده است.

انواع لوله سه ستاره سمنان

این لوله هم در دو نوع خم سرد و خم گرم تولید میگردد.

نمونه خم سرد به رنگ سفید رنگ و قابل خم بدون حرارت است.

کیفیت لوله سه ستاره سمنان

خم سرد سه ستاره نسوز سمنان دارای کیفیت بی نظیر بوده و با ضمانت خم شدن بدون حرارت (حتی در شرایط آب و هوای سرد)، ضد ضربه، انعطاف بالا و نشکن بودن عرضه میگردد.

مجریان و برقکاران محترم جهت لوله گذاری در پروژه های ساختمانی از سقف و یا از کف با خیال راحت و بدون ایجاد ضایعات در حین کار و سهولت و سرعت عمل بالا، از این لوله استفاده نمایند.

استاندارد

این لوله دارای استاندارد برق ۲۱-۱۱۲۱۵، نشان استاندارد و کد ده رقمی استعلام از سامانه سازمان ملی استاندارد میباشد. جهت هرگونه سئوال و دریافت مشاوره با کارشناسان ما در گروه تولیدی ویژن پایپ تماس حاصل فرمایید.