این نوع زانویی لوله برق از پر مصرف ترین نوع زانو لوله برق به شمار می آید این محصول به رنگ سفید بوده و از طریق برش لوله های یک اندازه با کیفیت به شکل یک سر کوتاه و یک سربلند از دو طرف کنیک خورده و در بسته بندی ۴۰۰ عددی داخل کیسه قرار میگیرد.

در بسته بندی محصول هم نهایت دقت به عمل آمده به طوری که هر ۲۰ عدد زانویی نسوز لوله برق ،توسط اپراتور تولید باز شماری و داخل کیسه قرار میگیرد.
در تولید زانو نسوز سفید ،همانطور که قبلاً عنوان شد ،از لوله های نسوز با کیفیت استفاده میشود ،چرا که کیفیت این محصول ارتباط مستقیم با لوله برق برش خورده دارد.

زانو برق ۱۳ عصایی pvc

زانو برق ۱۳ عصایی pvc

زانو ۱۳ عصایی نسوز همانطور که از اسمش پیداست غیر قابل اشتعال بوده و از آنجایی که اکثر شرکتهای تولید لوله برق توانایی تولید زانو لوله برق را ندارند،زانویی عصایی ۲۰ ویژن پایپ قابل استفاده در انواع لوله برق خم گرم و خم سرد موجود در بازار می‌باشد ،کوبل های این محصول از دوطرفه به نحوی می‌باشد که در هنگام استفاده جهت انواع برندهای موجود در بازار مشکلی برای اجرا نداشته باشید.

از آنجا که در این مجموعه تجربه و نظرات مجریان محترم در هرچه بیشتر شدن کیفیت محصول مورد توجه قرار میگیرد و بیشتر مجریان علاوه بر کیفیت ،روی یک نقطه متفق نظر هستند و آن این بوده که خم زانو لوله نسوز از قسمت ۹۰ درجه ،دارای قوص مناسب باشد و در هنگام فنر زنی ،فنر سیم کشی به راحتی از قسمت خم زانویی عبور کند،به همین جهت در تولید زانو ۱۳ عصایی نسوز سفید ویژن پایپ به این نکته کاملا توجه شده و رضایت مجریان را در پی داشته است.

این محصول طوری طراحی و تولید شده که جهت استفاده در لوله های پلی آمید هم به راحتی قابل استفاده باشد ،با توجه به اینکه لوله برق پلی آمید ،خود دارای زانویی مخصوص از جنس پلاستیک است ،ولی ضعف از قسمت خم زانو پلی آمید ،باعث شده ،مجریان در هنگام استفاده از لوله برق پلی آمید،از زانو برق نسوز سفید استفاده کنند که ضعف زانو لوله های پلی آمید در قسمت کنج دیوارها جبران شود.

کلام آخر اینکه گروه تولیدی ویژن پایپ ،تمام سعی خود را براین دارد ، محصولی با کیفیت تولید و در بازار عرضه نماید که مورد رضایت مجریان محترم قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *